1:3
0:1
- : -

1. SC Bohumín´ 98 - TJ Stará Ves n/O Vosy 3:8
9. Ondřej Chromik, 12. Petr Raček, 26. Ondřej Šalbut - 4. Martin Kašovský, 4. Tomáš Kratochvíl, 5. Jan Horák, 6. Jiří Ševčík, 18. Jan Duškevič, 25. Jiří Ševčík, 26. Otto Kubiš, 37. Otto Kubiš; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jiří Navrátil ?, Tomáš Beneš ? - Michal Kolář ?; po třetinách: 2:4, 1:3, 0:1;
39:00
36:06
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Otto Kubiš, asistoval Petr Rogowski (3:8).
30:08
Vyloučen hráč Vojtěch Hranický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za zdržování hry.
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Beneš družstva 1. SC Bohumín´ 98
26:00
26:00
25:49
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Otto Kubiš, asistoval Michal Kolář (3:7).
25:39
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Petr Raček (3:6).
24:15
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Pavel Lednický (2:6).
23:55
Vyloučen hráč Ondřej Chromik družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za sekání.
17:02
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Duškevič, asistoval Vojtěch Hranický (2:5).
13:00
13:00
11:17
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Petr Raček, asistoval Jiří Kameník (2:4).
08:08
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Ondřej Chromik, asistoval Michal Golas (1:4).
05:38
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Tomáš Kratochvíl (0:4).
04:40
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Vojtěch Hranický (0:3).
03:42
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Petr Rogowski (0:2).
03:21
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Martin Kašovský, asistoval Jan Duškevič (0:1).
02:44
Vyloučen hráč Radek Suchánek družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Tomáš Kratochvíl, Filip Dadok