4:0
3:0
- : -

FbC Jazzmani Žatec - FBC Česká Lípa blue 7:0
6. Tomáš Kučera, 7. Tomáš Kučera, 10. David Šůs, 12. Tomáš Kučera, 13. David Šůs, 15. Antonín Škvaro, 23. Tomáš Kučera; rozhodčí: Jan Vanik - David Vosála; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Bolha ?, Petr Hrnčiřík ? - Jan Carboch ?; po třetinách: 4:0, 3:0;
24:00
22:45
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Tomáš Kučera, asistoval David Šůs (7:0).
22:38
Vyloučen hráč Radim Kaňka družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hrubost.
22:38
Vyloučen hráč Miroslav Josef Polák družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za nesportovní chování.
21:59
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Hrnčiřík družstva FbC Jazzmani Žatec
14:41
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval Tomáš Kučera (6:0).
12:32
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil David Šůs, asistoval Tomáš Kučera (5:0).
12:00
12:00
11:41
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Tomáš Kučera bez asistence (4:0).
09:39
06:13
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Tomáš Kučera, asistoval Antonín Škvaro (2:0).
05:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Jan Carboch; hráči v poli: Michal Hlava, Matěj Ulman, Radek Halabalík, Miroslav Josef Polák, Radim Kaňka