1:2
1:1
- : -

TJ Slovan Havířov C - FBK RAFANI OSTRAVA 4:5
2. Matěj Smeták, 7. David Švrčina, 22. Matěj Smeták, 29. Matěj Smeták - 5. Martin Musialek, 9. Lukáš Sestřenek, 15. Michal Meluš, 24. Lukáš Sestřenek, 34. Martin Lollok; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Daniel Chmiel ? - Aleš Sasin ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:1;
36:00
33:03
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Martin Lollok, asistoval Michal Meluš (4:5).
28:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jakub Mrózek (4:4).
24:00
24:00
23:37
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Lukáš Sestřenek, asistoval Martin Musialek (3:4).
21:31
19:17
Vyloučen hráč Martin Musialek družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
14:11
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Michal Meluš, asistoval Lukáš Sestřenek (2:3).
12:00
12:00
08:09
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Lukáš Sestřenek, asistoval Lukáš Vrečka (2:2).
06:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil David Švrčina, asistoval Jakub Mrózek (2:1).
04:12
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Martin Musialek, asistoval Lukáš Vrečka (1:1).
01:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval David Jarošík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK RAFANI OSTRAVA:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: Lukáš Klucho, David Motloch, Jakub Mrózek, David Švrčina, Martin Beliančín