4:2
1:4
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - DDM Dynamo Teplice 5:6
1. Milan Švajcr, 4. Matyáš Fanderlik, 5. Ondřej Knespl, 11. Matyáš Fanderlik, 20. Jan Drozd - 2. Tomáš Frontz, 12. Petr Šimon, 14. Lukáš Krippner, 19. Daniel Kocaj, 19. Štěpán Hájek, 24. Petr Šimon; rozhodčí: Lukáš Jánský - Jiří Hlavatý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Miroslav Horváth ? - Daniel Kratochvíl ?; po třetinách: 4:2, 1:4;
24:00
23:52
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
23:52
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Agáta Saffertová (5:6).
19:25
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Filip Cobl (5:5).
18:43
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Štěpán Hájek, asistoval Jakub Mühlfait (4:5).
18:24
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Tomáš Frontz (4:4).
18:20
Saffertová se zbavila dvou napadajících hráčů a zakládá útok, končící gólovou radostí.
13:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Krippner, asistoval Daniel Kocaj (4:3).
13:44
Snížení na jednobrankový rozdíl.
12:00
12:00
11:50
Tepličtí se snaží s výsledkem ještě něco do přestávky udělat.
11:11
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Jakub Mühlfait (4:2).
10:21
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Milan Švajcr (4:1).
10:21
Všichni všude, nikde nikdo-to se pak ten hráč před bránou špatně obsazuje...
09:10
Jeden z mnoha teplických protiútoků končí jen na tyči.
04:34
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Ondřej Knespl, asistoval Matyáš Fanderlik (3:1).
03:33
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik bez asistence (2:1).
03:33
Českolipští využívají výhodu přesilové hry.
03:18
Vyloučen hráč Martin Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:30
Zbrklost definuje nejlépe hru obou týmů.
01:56
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Daniel Kocaj (1:1).
00:58
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr bez asistence (1:0).
00:50
Hra nahoru dolu.
00:24
Únik Mufa zastaven pouze za cenu faulu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jánský a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Filip Cobl, Jan Drozd, Ondřej Knespl, Martin Tejnor