0:1
1:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - ACEMA Sparta Praha B 4:5
3. Tobiáš Uhřík, 5. Michal Mašek, 8. Martin Eliáš, 36. Jakub Liška - 5. Matyáš Bláha, 7. Max Moťka, 15. Lukáš Mervart, 22. Adam Ucháč, 31. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Václav Římal - Jakub Jestříbek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Křeček ? - Pavel Zeman ?; po třetinách: 3:3, 0:1, 1:1;
45:00
41:56
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
35:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Liška, asistoval Michal Mašek (4:5).
30:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Vojtěch Andrášek bez asistence (3:5).
30:00
30:00
21:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Adam Ucháč, asistoval Jakub Šváb (3:4).
15:00
15:00
14:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Mervart, asistoval Vojtěch Bláha (3:3).
10:56
Vyloučen hráč Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
07:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Jakub Liška (3:2).
06:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Max Moťka, asistoval Vladimír Brejcha (2:2).
04:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tobiáš Uhřík (2:1).
04:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matyáš Bláha, asistoval Tomáš Plicka (1:1).
04:08
Vyloučen hráč Tomáš Zuska družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
02:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Římal a Jakub Jestříbek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Zuska, Filip Kračmer, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Oliver Mahr