1:1
0:5
- : -

Technology Florbal MB White - FBC Draci Říčany bílí 3:8
3. Jiří Helebrand, 3. Jiří Helebrand, 30. Tomáš Červinka - 5. Ondřej Kubeš, 15. David Tománek, 25. Jonáš Kvapil, 33. Vojtěch Honzák, 38. Vojtěch Honzák, 40. Michal Strieženec, 41. David Tománek, 43. David Tománek; rozhodčí: Jan Paleček - Jan Krupička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Aleš Kopal ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:5;
45:00
42:45
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (3:8).
40:30
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Michal Strieženec (3:7).
39:05
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec bez asistence (3:6).
37:16
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Tomáš Zicha (3:5).
32:33
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Filip Nevický (3:4).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Jiří Helebrand (3:3).
24:43
Vlastní branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jonáš Kvapil (2:3).
15:00
15:00
14:49
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek bez asistence (2:2).
12:24
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za bránění ve hře.
04:43
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš bez asistence (2:1).
02:39
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jiří Helebrand, asistoval Jiří Krouský (2:0).
02:10
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jiří Helebrand bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany bílí: brankář: Matyáš Novotný; hráči v poli: Vítězslav Špok, David Tománek, Ondřej Kubeš, Marek Jirků, Michal Strieženec
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB White: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Jonáš Kvapil, Jiří Krouský, Tomáš Červinka, Radim Zeman, Jiří Helebrand