4:0
1:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FBC Kutná Hora  8:4
4. Robert Petr Koudelka, 9. Martin Škorpa, 10. Ondřej Štefek, 16. Robert Petr Koudelka, 20. Robert Petr Koudelka, 24. Filip Bezpalec, 28. Jan Kružík, 32. Jan Štefek - 8. Radek Vnuk, 42. Jan Kodaj, 44. Jan Kodaj, 45. Jakub Beil; rozhodčí: Jan Paleček - Jan Krupička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Adam Stříteský ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 1:3;
45:00
44:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jakub Beil, asistoval Lukáš Martin (8:4).
43:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Richard Měšťánek (8:3).
41:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Matěj Němec (8:2).
31:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Štefek, asistoval Michal Záboj (8:1).
30:00
30:00
27:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Kružík, asistoval Robert Petr Koudelka (7:1).
23:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Ondřej Peterka (6:1).
19:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Robert Petr Koudelka bez asistence (5:1).
15:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Jan Kružík (4:1).
15:00
15:00
14:53
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B neproměnil Jan Kružík.
11:09
Vyloučen hráč Jan Kružík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za bránění ve hře.
09:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Štefek, asistoval Jan Kružík (3:1).
08:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Martin Škorpa, asistoval Filip Gabriel (2:1).
07:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Radek Vnuk, asistoval Jakub Franc (1:1).
03:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Vojtěch Franc; hráči v poli: Lukáš Smitka, Radek Vnuk, Richard Měšťánek, Jan Kodaj, Lukáš Martin
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV B: brankář: Adam Stříteský; hráči v poli: Filip Gabriel, David Weigner, Ondřej Peterka, Filip Bezpalec, Martin Škorpa