2:0
2:0
- : -

SK Florbal Benešov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:0
18. Jan Plášil, 27. Jakub Švarc, 36. Jan Hanzal, 38. Adam Balík; rozhodčí: Michal Kolář - Václav Římal; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Novák ? - David Křeček ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:0;
45:00
40:57
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
37:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adam Balík, asistoval Jakub Švarc (4:0).
35:56
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
35:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Hanzal, asistoval Jan Plášil (3:0).
34:47
Vyloučen hráč Jakub Liška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:09
Vyloučen hráč Vojtěch Kos družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc, asistoval Adam Balík (2:0).
19:00
Vyloučen hráč Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
17:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Plášil, asistoval Vojtěch Kos (1:0).
15:00
15:00
14:30
Vyloučen hráč Jan Plášil družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:38
Vyloučen hráč Jakub Liška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Václav Římal.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Zuska, Filip Kračmer, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Oliver Mahr