3:0
4:0
- : -

FBC Draci Říčany bílí - Floorball Club FALCON 7:1
16. Michal Strieženec, 26. David Tománek, 30. Filip Nevický, 35. Michal Strieženec, 38. Ondřej Kubeš, 40. David Tománek, 41. Vojtěch Honzák - 6. Jakub Došek; rozhodčí: Jan Paleček - Jan Krupička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: František Lerch ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:0;
45:00
41:56
Vyloučen hráč Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
40:54
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Filip Nevický (7:1).
39:57
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Vojtěch Kepka (6:1).
38:57
Vyloučen hráč Jakub Hejzlar družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
37:32
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Michal Strieženec (5:1).
35:56
Vyloučen hráč Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
34:32
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval David Tománek (4:1).
30:00
30:00
29:02
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Filip Nevický bez asistence (3:1).
25:20
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Ondřej Kubeš (2:1).
15:23
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (1:1).
15:00
15:00
05:30
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Došek, asistoval Kryštof Pospíšil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Soufflet; hráči v poli: Radek Blažek, Jakub Hejzlar, Dominik Vališ, Jan Korbel, Šimon Štěpan