2:0
3:2
- : -

Panthers Praha E - Florbal TJ Kobylisy D 7:2
8. David Volek, 12. Petr Nepraš, 14. Martin Šáda, 20. Martin Šáda, 25. Matěj Lubenský, 32. Luboš Berka, 34. Martin Knoblau - 25. Jiří Kračman, 29. Dominik Chlum; rozhodčí: Anna Bejčková - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Lukáš Sýkora ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:2;
36:00
33:23
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Knoblau, asistoval Matěj Lubenský (7:2).
31:49
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Luboš Berka, asistoval Tomáš Drašnar (6:2).
31:44
Vyloučen hráč Kamil Hammeršmíd družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání.
28:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Dominik Chlum, asistoval David Mühlbach (5:2).
26:57
Vyloučen hráč David Volek družstva Panthers Praha E na 2 minuty za sekání.
24:39
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Jiří Kračman bez asistence (5:1).
24:14
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Martin Šáda (5:0).
24:00
24:00
21:06
Trestné střílení družstva Panthers Praha E neproměnil Matěj Lubenský.
19:24
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Šáda, asistoval Kryštof Kocot (4:0).
15:37
Vyloučen hráč Tomáš Drašnar družstva Panthers Praha E na 2 minuty za špatné střídání.
13:12
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Šáda, asistoval Martin Knoblau (3:0).
12:00
12:00
11:11
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Petr Nepraš bez asistence (2:0).
07:17
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil David Volek, asistoval Matěj Lubenský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy D:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha E: brankář: Ondřej Svoboda; hráči v poli: Kryštof Kocot, Matěj Lubenský, Martin Šáda, Martin Knoblau, David Volek