2:2
1:4
- : -

Fbk Buldoci GOP Radotín - FbC Red Dragons Hořovice 4:7
5. Ondřej Karnet, 17. Luboš Jindřich, 29. Daniel Kvěch, 45. Luboš Jindřich - 13. Vojtěch Plecitý, 22. Vladislav Šust, 28. Vítek Plešmíd, 31. Vítek Plešmíd, 33. Vítek Plešmíd, 34. Ondřej Rácz, 42. Jakub Gregor; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Zdeněk Chamrád ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:4;
45:00
44:31
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Luboš Jindřich, asistoval Tomáš Prokop (4:7).
42:16
Timeout Fbk Buldoci GOP Radotín
41:00
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Ondřej Rácz (3:7).
39:03
Vyloučen hráč Daniel Kvěch družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za špatné střídání.
33:53
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jakub Gregor (3:6).
32:11
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Vladislav Šust (3:5).
30:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Jakub Gregor (3:4).
30:00
30:00
28:14
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Daniel Kvěch, asistoval Marek Střída (3:3).
27:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Vojtěch Plecitý (2:3).
24:36
Vyloučen hráč Lukáš Jiran družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za bránění ve hře.
21:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vladislav Šust, asistoval Vojtěch Plecitý (2:2).
16:38
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Luboš Jindřich, asistoval Lukáš Jiran (2:1).
15:00
15:00
12:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Jakub Gregor (1:1).
04:12
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Ondřej Karnet, asistoval Josef Liška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Lukáš Fišer, Vladislav Šust, Ondřej Rácz, Jiří Lizec, Jakub Gregor