0:0
2:1
- : -

BLACK ANGELS C CELTIC - FBC Kutná Hora B 2:3pn
36. Roman Šauer, 38. Jaroslav Seiml - 15. Jaroslav Bochníček, 31. Josef Chalupa, N Petr Baťa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1 + Roman Šauer OS:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Holan ? - Jiří Jetleb ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč Tomáš Lada , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč Jaroslav Bochníček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč Roman Šauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč Petr Baťa a vstřelil rozhodující gól (2:3).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:23
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za hrubost.
37:53
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Jaroslav Seiml, asistoval Daniel Pagáč (2:2).
35:56
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Roman Šauer, asistoval Tomáš Lada (1:2).
30:48
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Josef Chalupa, asistoval Tomáš Pešl (0:2).
30:00
30:00
19:48
Vyloučen hráč Roman Šauer družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za nesportovní chování.
19:48
Vyloučen hráč Roman Šauer družstva BLACK ANGELS C CELTIC - osobní trest.
15:00
15:00
14:53
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Jaroslav Bochníček, asistoval Lukáš Staňo (0:1).
10:06
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora B: brankář: Jiří Jetleb; hráči v poli: Jiří Pospíšil, Blažej Katona, Martin Reinert, Petr Baťa