0:2
3:1
- : -

FbŠ Bohemians Praha 8 C - TJ Lokomotiva Rakovník 3:4
32. Jáchym Bláha, 32. Jaroslav Medulič, 34. Jakub Šejbl - 8. Lukáš Houdek, 22. Ondřej Michal, 24. Štěpán Malý, 34. Tomáš Nechutný; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 2 + Jaroslav Medulič OS:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Hirsch ?, Tadeáš Musil ? - Zdeněk Strnad ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 3:1;
36:00
33:42
Vyloučen hráč Jaroslav Medulič družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za hra na zemi.
33:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tomáš Nechutný, asistoval Štěpán Malý (3:4).
33:00
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jakub Šejbl, asistoval Martin Šebek (3:3).
31:27
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jaroslav Medulič, asistoval Jan Šebek (2:3).
31:19
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jáchym Bláha, asistoval Kryštof Vobořil (1:3).
24:20
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Musil družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C
24:00
24:00
23:28
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý bez asistence (0:3).
21:58
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Tadeáš Kyncl (0:2).
12:00
12:00
11:27
Vyloučen hráč Daniel Křišík družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za hrubost.
11:27
Vyloučen hráč Jaroslav Medulič družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za hrubost.
11:27
Vyloučen hráč Jaroslav Medulič družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C - osobní trest.
07:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek, asistoval Štěpán Malý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Martin Štrunc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians Praha 8 C: brankář: Tadeáš Musil; hráči v poli: Kryštof Vobořil, Jan Šebek, Jaroslav Medulič, Martin Šebek, Jakub Šejbl