0:2
3:0
- : -

FBC Žraloci Příbram - FbŠ Bohemians Praha 8 C 4:2
10. Ondřej Pergelt, 26. Ondřej Pergelt, 26. Tomáš Sedláček, 28. Matěj Pobříslo - 17. Jan Šejbl, 21. Jaroslav Medulič; rozhodčí: Šimon Dubský - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Mára ? - Tadeáš Musil ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:0;
36:00
27:04
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Matěj Pobříslo, asistoval Jan Krejsa (4:2).
25:57
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Tomáš Sedláček, asistoval Matěj Pobříslo (3:2).
25:40
Timeout FbŠ Bohemians Praha 8 C
25:32
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Ondřej Pergelt, asistoval Dominik Černý (2:2).
24:50
Vyloučen hráč Jan Šejbl družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
20:33
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jaroslav Medulič, asistoval Jakub Šejbl (1:2).
16:40
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Jan Šejbl bez asistence (1:1).
15:40
Vyloučen hráč Martin Šebek družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
09:10
02:36
Vyloučen hráč Pavel Hráský družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians Praha 8 C: brankář: Tadeáš Musil; hráči v poli: Jan Šebek, Kryštof Vobořil, Martin Šebek, Jakub Šejbl, Jaroslav Medulič