0:2
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Wizards DDM Praha 10 5:3
6. Tadeáš Doucha, 6. Matěj Šaroch, 7. Jan Pinkas, 15. Matěj Šaroch, 34. František Urbánek - 22. Antonín Vyšata, 27. Matyáš Kronovetr, 45. Matyáš Kronovetr; rozhodčí: David Hertz - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:0 + Tomáš Kavena 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Dominik Horníček ?; po třetinách: 4:0, 0:2, 1:1;
45:00
44:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr bez asistence (5:3).
35:36
Vyloučen hráč Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
33:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil František Urbánek, asistoval Vojtěch Doucha (5:2).
30:30
Kali baseballovým úderem odpálil míček až k místní popelnici.
30:00
30:00
27:11
Vyloučen hráč Tomáš Kavena družstva Wizards DDM Praha 10 na 5 minut za sekání.
27:11
Tom Kavena sekal jako dřevorubec. Za to si vysloužil pětiminutový trest, a ohřeje se na trestné lavici.
26:13
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Lukáš Tesařík (4:2).
26:13
Gól ala Alex Šorf, Kronovetrovi se asi na 13. pokus podařilo míček dostat do branky.
24:27
Teď nevím, zda je větší beton k vidění na půlce Wizards, nebo v betonárce Zapa.
21:33
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Antonín Vyšata, asistoval Jan Kaliberka (4:1).
21:33
Nádhernou šibenici vyvěsil Vyšata.
15:00
15:00
14:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Jan Pinkas (4:0).
14:31
Konečný umí sejmout i protihráče, a fauluje
12:00
Přihrávka Tesaříka měla oči, protiútok Vinohrad.
10:20
Vyšata poslán na vlastní střídačku. Zpět na hřiště se mu však nechtělo, a tak na střídačce rovnou zůstal.
07:52
Konečný solidně sejmul svého spoluhráče u mantinelu.
06:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Martin Šolaja (3:0).
05:25
05:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha bez asistence (1:0).