1:3
0:3
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - ACEMA Sparta Praha C 3:6
8. Michal Kulhánek, 12. Jan Kulhavý, 16. Jan Kulhavý - 20. Filip Musil, 21. Tomáš Novotný, 23. Jan Gregor, 27. Jiří Krejča, 27. Tadeáš Herzog, 33. Petr Stránský; rozhodčí: Ondřej Benačan - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Slaba ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 0:3;
36:00
32:47
Timeout ACEMA Sparta Praha C
32:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Petr Stránský, asistoval Tadeáš Herzog (3:6).
26:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Petr Stránský (3:5).
26:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Krejča, asistoval Jan Gregor (3:4).
24:16
Vyloučen hráč Jiří Štembera družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Gregor, asistoval Jaromír Kreller (3:3).
20:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Filip Musil (3:2).
19:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Jan Šedý (3:1).
15:55
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Ondřej Anýž (3:0).
12:00
12:00
11:52
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Josef Povejšil (2:0).
07:50
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Michal Kulhánek, asistoval Daniel Kubát (1:0).
05:50
Vyloučen hráč Jan Skála družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:33
Trestné střílení družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. neproměnil Jaroslav Borl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Tadeáš Herzog, Jakub Svoboda, Josef Landa, Petr Stránský