8:0
0:1
- : -

ACEMA Sparta Praha C - Bourbon TJ Ruzyně B 12:1
1. Jakub Svoboda, 2. Jiří Weiss, 9. Tomáš Pliska, 12. Jakub Svoboda, 14. Jiří Weiss, 14. Michaela Hrubá, 15. Petr Stránský, 20. Tomáš Pliska, 21. Tadeáš Herzog, 23. Jiří Weiss, 23. Josef Landa, 23. Tadeáš Herzog - 34. David Kefurt; rozhodčí: Jan Černý - Tomáš Cimrman; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Ryšavý ? - Pavel Mihalík ?; po třetinách: 4:0, 8:0, 0:1;
36:00
33:05
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil David Kefurt bez asistence (12:1).
24:25
Vyloučen hráč Tomáš Pliska družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
22:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Jakub Svoboda (12:0).
22:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Josef Landa, asistoval Tadeáš Herzog (11:0).
22:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss bez asistence (10:0).
20:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Tomáš Novotný (9:0).
19:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Pliska bez asistence (8:0).
14:15
Timeout Bourbon TJ Ruzyně B
14:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Petr Stránský, asistoval Jakub Svoboda (7:0).
13:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Jan Skála (6:0).
13:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss, asistoval Filip Musil (5:0).
12:00
12:00
11:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Tadeáš Herzog (4:0).
10:44
Vyloučen hráč Josef Šťastný družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za nesportovní chování.
08:44
Vyloučen hráč Josef Šťastný družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Pliska bez asistence (3:0).
01:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss bez asistence (2:0).
00:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů Bourbon TJ Ruzyně B:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Tadeáš Herzog, Jakub Svoboda, Josef Landa, Petr Stránský