2:2
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FBC Kralupy n/V 6:7pn
5. Pavel Dvořák, 13. Pavel Dvořák, 22. Jaroslav Macášek, 24. Pavel Weigner, 32. Jaroslav Macášek, 35. Jaroslav Macášek - 2. Adam Kozel, 7. Lukáš Carvan, 11. Lukáš Burián, 17. Lukáš Carvan, 22. Daniel Štefl, 37. Jan Řehák, N Lukáš Burián; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Pavel Weigner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kralupy n/V hráč Kristián Malík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Michal Janča , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kralupy n/V hráč Milan Kocián , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč Jan Aubrecht , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kralupy n/V hráč Lukáš Burián a vstřelil rozhodující gól (6:7).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:38
Vyloučen hráč Radek Šenkypl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
41:05
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
36:55
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Řehák, asistoval Jakub Procházka (6:6).
34:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Eduard Janča (6:5).
31:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Jan Kácl (5:5).
30:46
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
23:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Weigner z trestného střílení (4:5).
21:26
21:08
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Štefl, asistoval Kristián Malík (2:5).
16:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan bez asistence (2:4).
15:00
15:00
12:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Viktor Beneš (2:3).
12:40
Vyloučen hráč Jan Kácl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:56
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
10:18
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Burián, asistoval Daniel Štefl (1:3).
06:29
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Daniel Štefl (1:2).
04:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Radim Řihaček (1:1).
03:06
Trestné střílení družstva FBC Kralupy n/V neproměnil Kristián Malík.
02:56
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:29
Vyloučen hráč Pavel Dvořák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:59
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B neproměnil Jaroslav Macášek.
01:35
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Jan Suk, Jan Řehák, Adam Kozel, Jakub Procházka, Milan Kocián