0:0
1:2
- : -

Panthers Praha C POWER - TJ Sokol Kostomlaty n/L 2:4
5. Dalibor Baručák, 45. Dalibor Baručák - 8. Tomáš Novák, 15. Jan Drápalík, 34. Jan Kučera, 42. Tomáš Černý; rozhodčí: Patrik Trejbal - Tomáš Joska; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Lukáš Malínek ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:2;
45:00
44:45
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Dalibor Baručák, asistoval Martin Eckstein (2:4).
41:18
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Černý, asistoval Jan Drápalík (1:4).
40:33
Vyloučen hráč Daniel Škvor družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za špatné střídání.
33:47
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jan Kučera, asistoval Tomáš Novák (1:3).
30:00
30:00
27:45
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:46
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jan Drápalík, asistoval Tomáš Černý (1:2).
07:19
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jakub Malínek (1:1).
04:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostomlaty n/L:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C POWER: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Dalibor Baručák, Martin Eckstein, David Ghali, Petr Svojítka, Daniel Škvor