2:2
3:0
- : -

FBC Kralupy n/V - Floorball Club FALCON 6:5
4. Adam Kozel, 19. Milan Kocián, 25. Adam Kozel, 31. Jakub Procházka, 33. Jan Řehák, 41. Jakub Procházka - 5. Jakub Škrdla, 10. Marek Houska, 15. Daniel Budáč, 17. Ondřej Pajer, 28. Martin Tůna; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann ? - Tomáš Kudera ?; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:0;
45:00
43:30
Vyloučen hráč Jan Suk družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hra na zemi.
41:32
Timeout Floorball Club FALCON
41:32
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za blokování hokejky.
40:38
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Milan Kocián (6:5).
37:35
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
32:38
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Řehák, asistoval Kristián Malík (5:5).
30:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Suk (4:5).
30:00
30:00
27:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval Jakub Ších (3:5).
25:55
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
24:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (3:4).
18:26
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Adam Kozel (2:4).
16:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Ondřej Pajer, asistoval Jakub Škrdla (1:4).
15:00
15:00
14:30
Trestné střílení družstva FBC Kralupy n/V neproměnil Filip Janouch.
14:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Marek Houska (1:3).
13:15
Vyloučen hráč Adam Kozel družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
12:41
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou.
09:27
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Marek Houska, asistoval Jakub Ších (1:2).
07:49
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za zdržování hry.
05:06
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra na zemi.
04:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Petr Nejedlý (1:1).
03:27
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Jan Suk, Jan Řehák, Jakub Procházka, Milan Kocián, Adam Kozel