0:3
3:1
- : -

OLYMP FLORBAL B - Florbal Team Sokol Nebušice 4:8
1. Matěj Špalek, 35. Patrik Čeliš, 41. Pavel Piech, 44. Matěj Špalek - 2. Michal Smutný, 4. Michal Smutný, 10. Michal Smutný, 15. Milan Černil, 19. Jan Chlumský, 20. Jakub Rok, 22. Milan Černil, 39. Michal Smutný; rozhodčí: Filip Dolejší - Tomáš Joska; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Tomáš ? - Peter Chalupianský ?; po třetinách: 1:4, 0:3, 3:1;
45:00
43:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Vítek Moučka (4:8).
40:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Pavel Piech, asistoval Ladislav Procházka (3:8).
38:44
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Petr Fořt (2:8).
34:13
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Václav Lauda (2:7).
32:14
Vyloučen hráč Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
21:31
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (1:7).
19:17
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Milan Černil (1:6).
18:32
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Chlumský, asistoval Patrik Svoboda (1:5).
16:08
Vyloučen hráč Jan Šik družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:05
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (1:4).
09:00
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Patrik Svoboda (1:3).
07:55
Vyloučen hráč Adam Rambousek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
03:31
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Milan Černil (1:2).
01:41
00:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Ladislav Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Tomáš; hráči v poli: Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Tomáš Jirát, Vítek Moučka