2:1
1:2
- : -

Spartak Pelhřimov - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 3:3
1. Daniel Žluč, 2. Matěj Jirků, 22. David Jelínek - 9. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 16. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 18. Šárka Kudlová; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Václavík ?, Sebastian Pavlas ? - Matěj Fridrich ?; po třetinách: 2:1, 1:2;
26:00
25:16
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
21:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil David Jelínek, asistoval Daniel Žluč (3:3).
17:49
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šárka Kudlová bez asistence (2:3).
17:49
Střídání brankáře. Nový brankář Sebastian Pavlas družstva Spartak Pelhřimov
15:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Jakub Milichovský (2:2).
13:00
13:00
08:27
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Adam Křepinský (2:1).
06:22
Vyloučen hráč Lukáš Mühlfait družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vražení zády.
01:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Jirků bez asistence (2:0).
00:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Daniel Žluč, asistoval David Jelínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jan Kolář, Matěj Vávra, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský