1:2
2:3
- : -

SK JUVENIS PŘIBYSLAV - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:7
6. Radim Sobotka, 6. Matěj Sobotka, 28. Martin Škareda, 37. Marek Sobotka, 42. Jan Závodný - 5. Václav Strašík, 10. Václav Strašík, 21. Michal Veselovský, 28. Jiří Lapeš, 34. Václav Strašík, 39. Josef Dvořák, 39. Michal Veselovský; rozhodčí: Petr Kadlec - Matěj Kos; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miloslav Bratršovský ? - Michal Novák ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:3;
45:00
43:51
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
41:17
Timeout SK JUVENIS PŘIBYSLAV
41:17
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný, asistoval Marek Sobotka (5:7).
38:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Václav Strašík (4:7).
38:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Dvořák bez asistence (4:6).
36:31
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Marek Sobotka, asistoval Radek Procházka (4:5).
35:31
Vyloučen hráč Jiří Lapeš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
33:34
Vyloučen hráč Jan Vytlačil družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za sekání.
33:02
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík bez asistence (3:5).
30:00
30:00
27:30
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Martin Škareda, asistoval Michal Průža (3:4).
27:02
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Lapeš, asistoval David Pátek (2:4).
23:20
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
20:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský bez asistence (2:3).
15:00
15:00
09:45
05:56
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Matěj Sobotka, asistoval Filip Bačkovský (2:1).
05:42
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka bez asistence (1:1).
04:10
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík, asistoval Martin Kolář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Matěj Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Josef Dvořák, Filip Košina, Jiří Lapeš, Adam Jonák, Martin Kolář
00:00
Line-up domácích SK JUVENIS PŘIBYSLAV: brankář: Miloslav Bratršovský; hráči v poli: Marek Sobotka, Radek Procházka, Radim Sobotka, Matěj Sobotka, Martin Škareda