1:2
3:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Sklo Bohemia Světlá n/S 9:4
6. Adam Veselovský, 8. Martin Kolář, 9. Martin Kolář, 12. Jiří Lapeš, 15. Josef Dvořák, 17. Jiří Lapeš, 33. Filip Košina, 43. Jiří Lapeš, 44. Václav Strašík - 2. Milan Tvrdík, 20. Adam Mašín, 21. Luboš Brzoň, 31. Martin Kučírek; rozhodčí: Petr Kadlec - Matěj Kos; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Novák ? - David Coufal ?; po třetinách: 5:1, 1:2, 3:1;
45:00
44:58
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík bez asistence (9:4).
42:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Lapeš, asistoval Adam Veselovský (8:4).
36:17
Vyloučen hráč Josef Dvořák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
35:11
Vyloučen hráč Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování.
35:11
Vyloučen hráč Filip Košina družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
32:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Filip Košina, asistoval Josef Dvořák (7:4).
30:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Kučírek bez asistence (6:4).
30:00
30:00
23:10
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
20:20
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Martin Pavelka (6:3).
19:06
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Adam Mašín bez asistence (6:2).
16:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Lapeš bez asistence (6:1).
15:00
15:00
14:30
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Dvořák bez asistence (5:1).
11:40
08:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Kolář, asistoval Michal Veselovský (3:1).
07:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Kolář, asistoval Jiří Lapeš (2:1).
05:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský bez asistence (1:1).
01:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Milan Tvrdík, asistoval Adam Mašín (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Matěj Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Martin Kolář, Josef Dvořák, Filip Košina, Stanislav Doležal, Adam Jonák