1:1
1:1
- : -

SK Domaslavice - FBC Letka Netopýři B 6:2
9. Martin Zemánek, 11. Martin Návrat, 13. Filip Górny, 15. Lukáš Křivánek, 24. Radim Waliczko, 44. Petr Fojtík - 20. Vít Poskočil, 40. Adam Wollný; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Vít Segiň ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1;
45:00
43:14
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Petr Fojtík, asistoval Pavel Michna (6:2).
39:24
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Adam Wollný, asistoval Vít Poskočil (5:2).
30:00
30:00
29:26
Vyloučen hráč Pavel Holuscha družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za hrubost.
26:24
Vyloučen hráč Lukáš Obrusník družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
23:26
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radim Waliczko bez asistence (5:1).
19:03
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vít Poskočil, asistoval Adam Wollný (4:1).
16:49
Vyloučen hráč Martin Zemánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:48
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Křivánek, asistoval Lukáš Skulina (4:0).
12:31
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Martin Zemánek (3:0).
10:25
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Návrat, asistoval Petr Fojtík (2:0).
08:26
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Zemánek, asistoval Adam Langer (1:0).
05:25
Vyloučen hráč Adam Langer družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: Ondřej Šrom, Marian Obrusník, Adam Wollný, Vít Poskočil, Vojtěch Kocur