0:8
1:1
- : -

1. MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
7. David Pisko, 10. David Pisko, 34. Lukáš Sýkora - 5. Martin Gattnar, 17. Martin Gattnar, 18. Marek Krmášek, 21. Marek Krmášek, 21. Marek Krmášek, 22. Martin Gattnar, 22. Adam Zubek, 23. Ondřej Jankovský, 24. Ondřej Jankovský, 32. Adam Palčinský; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Ondřej Glogar ?, Martin Blažek ?; po třetinách: 2:1, 0:8, 1:1;
36:00
33:11
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Lukáš Sýkora, asistoval Petr Kural (3:10).
31:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Vojtěch Valigůra (2:10).
24:00
24:00
23:52
Vyloučen hráč Jan Křístek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Martin Gattnar (2:9).
22:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Adam Zubek (2:8).
21:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (2:7).
21:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (2:6).
20:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Krmášek, asistoval Adam Palčinský (2:5).
20:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Krmášek bez asistence (2:4).
17:52
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Blažek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Krmášek, asistoval Vojtěch Valigůra (2:3).
16:25
16:25
Souhra Z+G opět aktivní, Myslím že letos tak po sté
12:49
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:14
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil David Pisko bez asistence (2:1).
06:33
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil David Pisko, asistoval Lukáš Sýkora (1:1).
04:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Nikolas Vizváry (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Keberle a Jaromír Kuchař.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Václav Štefek, Jakub Pražák, Kryštof Vašňovský, Petr Kural, Lukáš Sýkora