1:2
4:2
- : -

Z.F.K. Petrovice D - 1. MVIL Ostrava C 9:5
1. Radim Madecký, 9. Petr Štemon, 9. David Morcinek, 11. Radim Madecký, 19. Roman Ochodek, 32. Radim Madecký, 33. Roman Ochodek, 35. David Morcinek, 36. Radim Madecký - 3. Filip Machálek, 13. Michal Dombrovský, 15. Filip Machálek, 31. Šimon Kouba, 31. Daniel Cabiš; rozhodčí: Viktor Kubala - Roman Sasín; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Miroslav Nowak ? - Vít Mazurek ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 4:2;
36:00
35:04
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Radim Madecký bez asistence (9:5).
34:49
Timeout Z.F.K. Petrovice D
34:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil David Morcinek, asistoval Radim Madecký (8:5).
32:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Roman Ochodek, asistoval Petr Pryszcz (7:5).
31:14
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Radim Madecký, asistoval David Morcinek (6:5).
30:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Jan Kratochvil (5:5).
30:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Šimon Kouba bez asistence (5:4).
24:00
24:00
18:32
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Roman Ochodek, asistoval Martin Vlček (5:3).
17:43
Vyloučen hráč Daniel Cabiš družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za sekání.
16:03
Vyloučen hráč Radek Furmánek družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za sekání.
14:38
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Filip Machálek, asistoval Daniel Cabiš (4:3).
13:49
Vyloučen hráč Martin Vlček družstva Z.F.K. Petrovice D na 2 minuty za blokování hokejky.
12:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Filip Machálek (4:2).
12:00
12:00
10:15
08:39
08:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Petr Štemon, asistoval Roman Ochodek (2:1).
02:28
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Filip Machálek, asistoval Radek Furmánek (1:1).
00:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava C: brankář: Vít Mazurek; hráči v poli: Vojtěch Kořínek, Jan Kratochvil, Šimon Kouba, Petr Hopp