2:1
2:1
- : -

Flashing Stars Havířov - FbK Horní Suchá B 5:2
11. Michal Dembowski, 13. Jaroslav Zíka, 22. Jaroslav Zíka, 28. Zdeněk Bartoš, 31. Tomáš Hercig - 23. Radomil Frydryšek, 34. Jan Goryczka; rozhodčí: Pavel Janáček - Marek Warmuž; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Patrik Mik ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1;
36:00
33:46
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Jan Goryczka, asistoval Libor Gavlas (5:2).
32:00
Vyloučen hráč Filip Michejda družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:10
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Tomáš Hercig, asistoval Michal Dembowski (5:1).
27:13
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Tomáš Hercig (4:1).
26:40
Vyloučen hráč Filip Železňák družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:42
Vyloučen hráč Tomáš Hercig družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
22:21
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Radomil Frydryšek, asistoval Lukáš Kraina (3:1).
21:38
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Zdeněk Bartoš (3:0).
20:11
Vyloučen hráč Jiří Vyležík družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:37
12:00
12:00
10:57
Vyloučen hráč Jan Obluk družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
10:25
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Michal Dembowski, asistoval Marek Piskorz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá B:
00:00
Line-up domácích Flashing Stars Havířov: brankář: Marek Nejedlý; hráči v poli: Jakub Kuttler, Zdeněk Bartoš, Jaroslav Zíka, Jiří Vyležík, Jakub Michna