3:1
3:3
- : -

FBC Ossiko Třinec - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 9:4
7. Michal Martynek, 10. Lukáš Marthaus, 13. Filip Sikora, 27. Lukáš Marthaus, 29. Lukáš Marthaus, 30. Vladimír Hloužek, 34. Michal Badura, 41. Jan Mieszek, 44. Tomáš Sikora - 17. Jiří Drčka, 32. David Krychtálek, 36. Jiří Drčka, 42. Tomáš Zapletal; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michal Franek ? - Martin Blaha ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:3;
45:00
43:17
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Lukáš Tomiczek (9:4).
41:23
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Tomáš Zapletal, asistoval Martin Němeček (8:4).
40:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Michal Martynek (8:3).
35:35
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Tomáš Zapletal (7:3).
34:49
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
34:49
Vyloučen hráč Jan Sedláček družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za hrubost.
33:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Jan Mieszek (7:2).
31:35
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Martin Němeček (6:2).
30:00
30:00
29:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Daniel Babilon (6:1).
28:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Mieszek (5:1).
27:08
Vyloučen hráč Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
26:43
21:27
Trestné střílení družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK neproměnil Jiří Drčka.
16:29
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka bez asistence (3:1).
15:50
Vyloučen hráč Jaroslav Skopal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
12:06
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Sikora bez asistence (3:0).
09:54
Vyloučen hráč Tomáš Zapletal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za hra na zemi.
09:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Daniel Babilon (2:0).
09:02
Vyloučen hráč Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za blokování hokejky.
06:00
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Vladimír Hloužek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK:
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Lukáš Tomiczek, Tomáš Janovský, Marek Porosz, Lukáš Marthaus