2:3
1:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FK Slovan J.Hradec 3:11
27. Jakub John, 30. Jakub John, 38. Václav Šmíd - 4. David Vettermann, 7. Štěpán Jasanský, 8. Jaromír Žák, 13. Filip Šimek, 16. Jakub Píša, 22. Zdeněk Hromádka, 29. David Vettermann, 34. Jiří Šustr, 35. Tobiáš Jan Všechovský, 37. Jan Dítě, 45. Jakub Píša; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Martin Hrubec; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Stanislav Tůma ? - Jakub Rytíř ?; po třetinách: 0:4, 2:3, 1:4;
44:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Tobiáš Jan Všechovský (3:11).
37:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Šmíd, asistoval Jakub John (3:10).
36:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval Jakub Jindra (2:10).
34:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Jakub Píša (2:9).
33:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jiří Šustr z trestného střílení (2:8).
33:51
Uvidíme trestné střílení po vysoké holi českobudějovických.
33:51
Šustr se nemýlil.
30:00
30:00
29:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub John, asistoval Václav Šmíd (2:7).
28:49
Ve zbytku přesilové hry se už skóre nezměnilo.
28:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Vít Hovorka (1:7).
28:01
Dvojnásobná početní výhoda vysloveně smrděla brankou...
26:49
Vyloučen hráč Václav Šmíd družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:49
Vyloučen hráč Jakub John družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub John bez asistence (1:6).
21:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka bez asistence (0:6).
15:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval David Vettermann (0:5).
15:00
15:00
12:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jiří Šustr (0:4).
12:50
Na využití přesilovky potřeboval Slovan pouhých pár sekund a Šimek tak odčinil své vyloučení.
11:19
Vyloučen hráč Jan David družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
11:19
Nicméně po chvíli se síly vyrovnávají.
10:43
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
10:43
ŠImkova sekerečka byla oceněna 2 minutami.
07:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jaromír Žák, asistoval Jan Dítě (0:3).
06:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Štěpán Jasanský, asistoval Denisa Balová (0:2).
03:02
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Aleš Möhwald, David Vettermann, Tobiáš Jan Všechovský, Jakub Píša