5:2
4:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - PSKC Okříšky 9:3
18. Dominik Vlček, 20. Štěpán Vilímek, 26. Václav Bíca, 27. Patrik Veselý, 29. Josef Čížek, 33. Marek Fučík, 37. Václav Bíca, 38. Tomáš Dobrovský, 43. David Caha - 2. Jan Račák, 20. Vojtěch Novotný, 25. Jan Trnka; rozhodčí: Pavel Urbánek - Ondřej Pech; vyloučení: 4:1 + Jan Vochyán 5; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: František Novák ? - Lukáš Doležal ?; po třetinách: 0:1, 5:2, 4:0;
45:00
44:40
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky na 5 minut za hrubost.
44:40
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
42:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Dominik Vlček (9:3).
37:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Dobrovský, asistoval Petr Žáček (8:3).
36:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca, asistoval Marek Fučík (7:3).
33:57
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Lukáš Svintek (6:3).
30:00
30:00
28:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval Lukáš Svintek (5:3).
26:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Patrik Veselý, asistoval Marek Fučík (4:3).
25:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca, asistoval David Caha (3:3).
24:22
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Trnka, asistoval Marek Zezula (2:3).
19:53
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Trnka (2:2).
19:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Štěpán Vilímek, asistoval Josef Čížek (2:1).
17:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček z trestného střílení (1:1).
15:00
15:00
12:50
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
10:46
Vyloučen hráč Miroslav Majner družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:03
Vyloučen hráč Jan Račák družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za hrubost.
01:59
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Račák, asistoval Luboš Kuchyňa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: František Novák; hráči v poli: Patrik Veselý, Robin Podlaha, Marek Fučík, Lukáš Svintek, Dominik Vlček