6:1
7:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 14:4
3. Michaela Kubečková, 21. Nikola Liberdová, 21. Natálie Hurníková, 22. Laura Prusková, 31. Michaela Kubečková, 37. Karolina Moravcová, 39. Eva Barvíková, 46. Nikola Liberdová, 47. Denisa Hyršová, 51. Dominika Buczek, 53. Vlaďka Maděrová, 54. Veronika Janáčková, 59. Denisa Hyršová, 60. Vlaďka Maděrová - 1. Barbora Hnátková, 16. Iveta Špičáková, 22. Šárka Staňková, 44. Barbora Hnátková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 11 - Tereza Chládková 30; po třetinách: 1:2, 6:1, 7:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 19, Brno 8
60:00
Střely celkem: Vítkovice 44, Brno 15
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Vítkovice - 33 Laura Prusková Brno - 55 Tereza Chládková
60:00
Komentář k zápasu trenéra hostů pana Franka: V první třetině jsme dokázali držet s domácím týmem krok a náš výkon byl velmi dobrý. Bohužel od druhé třetiny nás začal soupeř přehrávat, my jsme ustoupili od své hry a tím pádem tato třetina rozhodla o výsledku zápasu. Ve třetí třetině se nám již nepodařilo rozjetého soupeře zastavit, protože nám došly jak fyzické tak především psyschické síly. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme.
60:00
Komentář k zápasu trenéra domácích pana Veleckého: Po první třetině a v návaznosti na včerejšek jsme museli v hlavách provést pořádný restart, povedlo se. Zbytek zápasu už měl slušná měřítka.
60:00
59:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová z trestného střílení (14:4).
58:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová bez asistence (13:4).
57:45
Vyloučen hráč Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
57:20
Galová vlevo zastavila soupeře poslala míček doprava na Martináková začala čarovat, ale ztratil se jí kouzelnický klobouk
53:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková, asistoval Eva Barvíková (12:4).
53:04
Barvíková vytáhla akci po pravém mantinelu, nahození směrem k brance Židenic, Janáčková přelobovala golmanku
52:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Denisa Hyršová (11:4).
52:47
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
51:28
Moravcová Kája z prava před branku na Martinákovou, pěkná akce, gólmanka ve střehu
51:02
Po sehrávce Martinákové ze středu do leva pěkná střela Nikol Kubečkové
50:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Terezie Gálová (10:4).
46:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Kristýna Chaloupková (9:4).
45:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Nikol Kubečková (8:4).
44:40
Hyršová v brejku bohužel nic
43:33
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:33
Ty krávo ta byla přísná Maděrová má odsekáno a jde si sednout
43:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Hnátková, asistoval Eliška Machalová (7:4).
39:25
Tentokrát už překombinovaná souhra mezi růžovými kužely, Liberdová nebyla připravená na zakončení pouze na sekeru, tedy ztráta míčku.
38:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Natálie Hurníková (7:3).
38:31
Druhá přesilovková střela, Barvíková se posunula z osy lehce do leva a střelou o tyč a odrazem o gólmanku ukončuje obléhání
38:03
První přesilovková střela z leva nad bránu
37:47
Vyloučen hráč Šárka Staňková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
36:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová, asistoval Michaela Kubečková (6:3).
36:24
Kubečková rozběhla po pravém mantinelu s míčkem další gólovou akci, s nahrávkou křížem na protější tyč už Moravcová Kája nemohla udělat nic jiného než uklidit do sítě
35:42
Buča teď předvedla docela solidní eqilibristiku jednoruč, když se pěkně vytočila kolem gólmanky a poslala míček do rohu hřiště
32:15
Židenická obrana rozmázla Maděrovou jako Blesk nejnovější skandál, a taky tak zvedla emoce.
30:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Viktorie Martináková (5:3).
30:29
Nejprve určitou šikovnost na míčku předvedla 17 z Brna, leč míček proti přesile neudržela, pak přetáhla po dřevorubecku Pruskovou, která vyrazila s míčkem v před, nahrála Martinákové, která poslala míček o zadní mantinel na Kubečkovou dobíhající z pravé strany takže na vyloučení nedojde
29:11
Hra místy připomíná středověké hry, ještě, že se používají slepé sekery
26:28
O přestávce proběhl rozmrazovací postřik a hra se konečně začíná hýbat Po pěkné kombinaci Moravcová Sabča backhandem z prava na střed na Chaloupkovou, pěkná střela zase trochu nad zařízení
21:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Michaela Kubečková (4:3).
21:51
V šatně o přestávce, krom změny sestavy zazněl asi zásadní pokyn, "trefujte zařízení" Takže Prusková po přiklepnutí Kubečkové přidává svůj gól z půlky
21:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková bez asistence (3:3).
21:04
Vítkovice předvedly , že krom hry s míčkem mají i propracovanou obranu a tak dostávají gól, poté co první střelu Karasová chytila a druhou již posílá patnáctka do branky
20:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Denisa Hyršová (3:2).
20:51
Další akce kombinovaná Vítkovicemi končí backhandovkou Hurníkové
20:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová bez asistence (2:2).
20:13
druhou třetinu zahajují s míčkem na hokejce Židenice, ten končí v jejich brance kam ho uklidila Liberdová po drtivém pressu