1:10
1:1
- : -

Snipers Třebíč B - PSKC Okříšky 6:13
2. Adam Černý, 3. Adam Svoboda, 7. Adam Černý, 12. Vojtěch Grün, 28. Adam Svoboda, 36. Antonín Dobeš - 6. Zbyněk Doležal, 10. Vítězslav Hekrdla, 16. Vítězslav Hekrdla, 17. Lukáš Hedvábný, 17. Denis Brabec, 19. Vítězslav Hekrdla, 19. Vítězslav Hekrdla, 22. Vítězslav Hekrdla, 26. Denis Brabec, 26. Tomáš Uher, 27. Tomáš Uher, 27. Lukáš Hedvábný, 40. Denis Brabec; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Luboš Pochop ?, Luboš Pochop ? - Filip Caha ?; po třetinách: 4:2, 1:10, 1:1;
45:00
39:59
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Denis Brabec, asistoval Lukáš Hedvábný (6:13).
35:40
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Antonín Dobeš, asistoval Luboš Pochop (6:12).
30:00
30:00
27:38
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Svoboda, asistoval Lukáš Bartes (5:12).
26:54
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Lukáš Hedvábný bez asistence (4:12).
26:19
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Uher, asistoval Zbyněk Doležal (4:11).
25:41
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Uher bez asistence (4:10).
25:32
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Denis Brabec, asistoval Vítězslav Hekrdla (4:9).
21:11
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vítězslav Hekrdla, asistoval Zbyněk Doležal (4:8).
20:04
Vyloučen hráč Tomáš Uher družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:34
18:22
16:46
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Denis Brabec, asistoval Tomáš Uher (4:5).
16:11
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Lukáš Hedvábný, asistoval Zbyněk Doležal (4:4).
15:48
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vítězslav Hekrdla, asistoval Lukáš Hedvábný (4:3).
15:00
15:00
11:56
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Vojtěch Grün, asistoval Tomáš Palas (4:2).
09:57
06:11
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Grün (3:1).
05:30
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Zbyněk Doležal, asistoval Vítězslav Hekrdla (2:1).