3:2
2:0
- : -

FbK Horní Suchá - FbC Coyotes Jablunkov 7:3
8. Tomáš Šurik, 10. Lukáš Bardoň, 17. Tomáš Šurik, 19. Filip Burgert, 21. Lukáš Bardoň, 34. Jiří Pawlas, 35. Tomáš Šurik - 9. Marek Byrtus, 13. Vojtěch Turoň, 22. Petr Sikora; rozhodčí: Viktor Kubala - Vojtěch Cuberek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar ? - Tomáš Kowalczyk ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0;
36:00
34:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Filip Burgert (7:3).
33:03
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Pawlas, asistoval Nikolas Urbančík (6:3).
30:14
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:07
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Petr Sikora, asistoval Jan Groš (5:3).
20:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Bardoň, asistoval Jakub Spusta (5:2).
18:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Burgert, asistoval Ondřej Kelnar (4:2).
16:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Ondřej Kelnar (3:2).
12:34
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Vojtěch Turoň bez asistence (2:2).
12:09
Vyloučen hráč Jan Petr Szotkowski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Bardoň, asistoval Nikolas Urbančík (2:1).
08:45
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
08:03
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Marek Byrtus bez asistence (1:1).
07:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Martin Szabó (1:0).
04:55
Vyloučen hráč Jakub Gorgosz družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Vojtěch Cuberek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Michal Bártek, Jakub Gorgosz, Alexandr Doleček, Marek Byrtus, Vojtěch Turoň