2:0
1:1
- : -

FK Santos - Jiskra Třeboň - TJ Sokol Chýnov 3:1
27. Jan Panský, 29. Jan Panský, 35. Jan Plch - 38. Marek Čeněk; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Grňák ? - Jiří Menšík ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1;
45:00
41:07
Timeout FK Santos - Jiskra Třeboň
37:04
Marek Čeněk a.k.a. Rasmus Enström ušetřil ukízečce práci a vymetl pravý horní roh třeboňské branky.
37:03
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Marek Čeněk bez asistence (3:1).
36:10
Třeboňský gólman zmizel do útrob sportovní arény. Důvod nám zatím není znám.
34:46
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Plch, asistoval Tomáš Troják (3:0).
32:55
Petr "Erik Karlsson" Bláha, již zmíněný nemocný adolescent, zvedl svůj líný zadek a zachránil 1, slovy jeden, pořadatelský míček. Pořadatelé jsou minimálně 30,- v plusu.
30:00
30:00
28:45
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Panský, asistoval Jan Škrabánek (2:0).
28:45
Vzkaz od hlavní pořadatele - BUFET JE OTEVŘEN!
27:54
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:48
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Panský, asistoval Tomáš Trnka (1:0).
25:12
První přesilová hra Třeboňskcýh nepřinesla vůbec NIC!
23:42
Vyloučen hráč Lukáš Kinc družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání.
22:02
Chýnovský hráč s číslem 7 - Tomáš Kučera, mohl být první hvězdou zápasu. Zívala před ním prázdná brána, on však trestuhodně promáchl!
20:24
V soběslavské sportovní hale pokračuje neskutečná OFENZIVNÍ smršť. Interesantnímu zápasu přihlíží 3 dospělí diváci, 2 děti a 1 napůl nemocný adolescent.
15:00
15:00
06:15
Po nemilé příhodě třeboňského gólmana, který za svou brankou rozlil své pití, musel jít do akce zdravotník. Ten nelenil, čapnul ručník rozhodčího a vytřel celou podlahu.
01:26
Vyloučen hráč Jan Panský družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za sekání.