4:1
0:1
- : -

FBC Liberec B - Florbal Chomutov 4:2
1. Filip Smutný, 3. Jakub Faksa, 7. Filip Haken, 10. Filip Smutný - 12. David Mikulec, 15. David Mikulec; rozhodčí: Lukáš Jánský - Jiří Hlavatý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: David Zmatlík ? - Adam Schindler ?; po třetinách: 4:1, 0:1;
24:00
22:26
Liberec v pěti a začíná zkrácená liberecká přesilovka.
21:20
Poměr sil na hřišti se nám vyrovnává. Mikulec si za sekyrku odpočine u časoměřičů, kteří už dojedli svou objednanou pizzu.
21:18
Vyloučen hráč David Mikulec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
20:26
Vyloučen hráč Patrik Szajkó družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:10
Chomutov začíná mít pořád více šancí.
19:10
Teď tu máme spíše nudnější část zápasu.
15:00
Adam Martin od mantinelu netrefuje libereckou klec...
14:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil David Mikulec, asistoval Martin Jeníček (4:2).
14:13
Chomutov pomalu, ale jistě, dotahuje ztrátu a začíná být lepším týmem na hřišti.
13:30
Liberecký Westfál mířil pouze do Schindlera.
12:20
Za chomutovským strážcem branky zazvonila tyč...
12:00
12:00
11:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil David Mikulec, asistoval Jiří Vorlíček (4:1).
11:52
Táhlá střela z půlky končí v síti. Chomutov snižuje na tříbrankový rozdíl.
11:00
Faksa prošel půlku hřiště, ale střelu zpacifikoval Schindler.
10:00
Mikulec míří nad bránu.
09:06
Nedáš, dostaneš. Toto pravidlo se nám opět připomnělo.
09:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Smutný, asistoval Jan Dlouhý (4:0).
08:40
Únik chomutovských 2v1 skončil tragicky. Jeníček pouze do gólmana.
07:05
Libore nemáchej s tou florbalkou tak vysoko...
07:03
Vyloučen hráč Libor Sýkora družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Haken, asistoval Tomas Van Geet (3:0).
06:07
Filip Haken skóruje z předbrankového prostoru.
05:10
Nejčastější slovo z chomutovské střídačky: ,,Yeees!". Výsledek zatím ale ,,yeees" moc není...
04:40
Souhra Smutného s Faksou tentokrát k úspěchu nevedla.
03:20
Libor Sýkora mazal sám na libereckého brankáře, ale ten jeho úmysl vystihl.
02:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Faksa, asistoval Filip Smutný (2:0).
02:07
Smutný s Faksou si jen prohodili místa v onlinu. Tentokrát skóruje střelou k tyči Faksa.
00:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Smutný, asistoval Jakub Faksa (1:0).
00:44
Liberec zasypal Chomutov od začátku několika střelami. Ta poslední končí v síti.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jánský a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: David Zmatlík; hráči v poli: Jakub Faksa, Jan Dlouhý, Dominik Klimeš, Lukáš Westfal, Filip Smutný