3:2
1:5
- : -

FBC Liberec B - DDM Dynamo Teplice 4:7
6. Filip Smutný, 8. Lukáš Westfal, 12. Richard Malý, 18. Richard Malý - 3. Jakub Mühlfait, 12. Lukáš Krippner, 14. Jakub Mühlfait, 15. Daniel Kocaj, 16. Martin Šnobr, 18. Petr Šimon, 24. Petr Šimon; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Lukáš Jánský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: David Zmatlík ? - Jan Šimon ?; po třetinách: 3:2, 1:5;
24:00
23:08
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Jakub Mühlfait (4:7).
21:02
Timeout FBC Liberec B
18:35
Timeout DDM Dynamo Teplice
17:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Malý bez asistence (4:6).
17:13
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Matěj Josef Kopřiva (3:6).
15:29
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr, asistoval Jakub Mühlfait (3:5).
14:38
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Agáta Saffertová (3:4).
13:55
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Mühlfait, asistoval Petr Šimon (3:3).
12:00
12:00
11:56
Vyloučen hráč Filip Smutný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
11:45
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Krippner, asistoval Tomáš Frontz (3:2).
11:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Malý bez asistence (3:1).
07:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Westfal, asistoval Filip Smutný (2:1).
05:40
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Smutný, asistoval Patrik Szajkó (1:1).
02:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Lukáš Jánský.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: David Zmatlík; hráči v poli: Jakub Faksa, Jan Dlouhý, Lukáš Westfal, Filip Smutný, Dominik Klimeš