4:2
- : -
TJ Turnov

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Turnov 7:2
2. Tereza Bočková, 14. Karolína Hašlová, 17. Karolína Hašlová, 43. Martina Kratochvílová, 45. Nella Stašková, 47. Tereza Bočková, 56. Markéta Šímová - 49. Karolína Bittnerová, 53. Karolína Bittnerová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Martin Hrubec; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Simona Werbynská 30 - Martina Gécová 35; po třetinách: 3:0, 0:0, 4:2;
60:00
komentář trenéra hostí: Nevím, prostě nevím. Dneska nevím. Dneska trenérsky bída, holky hrály dobře. Beru to na sebe. Děkujeme divákům za kulisu a soupeřkám za fér zápas.
60:00
Komentář vedoucí družstva domácích: Po Vánocích jsme schytaly celkem tvrdou hru, ve které jsme ovšem dokázaly urvat hezkou výhru. Doufáme, že divákům se zápas líbil, byli totiž fantastičtí jako vždy. Děkujeme všem, co zavítali na tříkrálové odpoledne do haly! Soupeřkách přejeme příjemný dojezd domů.
60:00
57:24
Vyloučen hráč Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:23
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Michaela Bezpalcová (7:2).
52:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Johana Fišerová (6:2).
48:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Pavla Klementová (6:1).
46:23
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Karolína Hašlová (6:0).
45:40
Vyloučen hráč Zdeňka Janoušková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
44:42
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:24
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Anna Fáberová (5:0).
42:46
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Martina Kratochvílová, asistoval Nella Stašková (4:0).
40:00
40:00
27:27
Vyloučen hráč Karolína Koťátková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
16:12
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Nella Stašková (3:0).
13:24
07:09
Vyloučen hráč Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:51
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Lucie Krátká (1:0).
00:50
Vyloučen hráč Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Leona Müllerová, Kateřina Vlková, Barbora Bajerová, Lucie Veselá, Pavla Klementová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Zdeňka Janoušková, Aneta Paďourková, Tereza Bočková, Lucie Krátká, Anna Fáberová