4:5
1:6
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:14
7. Martin Šulc, 12. Martin Kutáček, 18. Martin Juščík, 21. Radim Pecháček, 22. Štěpán Graf, 30. Martin Šulc, 41. Tom Pavlis - 4. Adam Palčinský, 5. Jakub Češek, 12. Jan Toman, 20. Adam Zubek, 25. Jakub Češek, 26. Jakub Češek, 27. Jakub Češek, 30. Adam Zubek, 35. Jakub Češek, 37. Adam Palčinský, 37. Vojtěch Šimík, 39. Adam Zubek, 42. Jan Toman, 43. Martin Gattnar; rozhodčí: Tomáš Ryba - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 2:3, 4:5, 1:6;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích : Odedřený a bojovný výkon, v průběhu zápasu rozhodla větší připravenost soupeře.
44:58
Vyloučen hráč Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (7:14).
41:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman bez asistence (7:13).
40:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tom Pavlis, asistoval Martin Šulc (7:12).
38:37
Timeout Florbal Exelsior Havířov
38:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (6:12).
36:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Jáchym Kuběna (6:11).
36:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (6:10).
34:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Adam Zubek (6:9).
33:56
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:23
29:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (6:7).
26:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Martin Gattnar (5:7).
25:52
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
25:47
24:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Jáchym Kuběna (5:5).
21:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Martin Juščík (5:4).
20:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tom Pavlis (4:4).
20:17
19:33
17:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Juščík bez asistence (3:3).
15:00
15:00
11:49
11:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček bez asistence (2:3).
11:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Jakub Seibert (1:3).
06:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tomáš Bečka (1:2).
04:26
03:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský bez asistence (0:1).