0:1
0:3
- : -

Florbal Slavoj Tachov - SPORT CLUB Klatovy 3:4
5. Jan Flor, 7. Dominik Surják, 9. Vítězslav Šimák - 20. Vít Maňas, 36. Jan Kučera, 39. Jan Polomis, 42. Přemysl Voráček; rozhodčí: Anna Bejčková - Filip Oberta; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Jerling ? - Svatopluk Hudec ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 0:3;
45:00
43:51
Timeout SPORT CLUB Klatovy
43:51
Vyloučen hráč Svatopluk Hudec družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
41:30
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Přemysl Voráček, asistoval Jan Baumruk (3:4).
38:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Polomis, asistoval Vít Maňas (3:3).
38:16
Timeout Florbal Slavoj Tachov
35:32
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Kučera, asistoval Jan Baumruk (3:2).
30:00
30:00
27:40
Vyloučen hráč Přemysl Voráček družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře.
19:44
Vyloučen hráč Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:06
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Vít Maňas, asistoval Jan Polomis (3:1).
15:00
15:00
11:37
Vyloučen hráč Rudolf Chrastina družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:12
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Vítězslav Šimák, asistoval Pavel Vojtuš (3:0).
06:23
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Dominik Surják, asistoval Rudolf Chrastina (2:0).
04:59
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jan Flor, asistoval Dominik Surják (1:0).
04:53
Vyloučen hráč Jiří Klouda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Anna Bejčková a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy:
00:00
Line-up domácích Florbal Slavoj Tachov: brankář: Michal Jerling; hráči v poli: Jakub Vlasák, Marek Sedlák, Rudolf Chrastina, Jan Flor, Dominik Surják