0:3
0:2
- : -

FK Slovan J.Hradec B - TJ Šumavan Vimperk 4:5
4. Jakub Šmíd, 5. Kryštof Ille, 13. Kryštof Ille, 15. Kryštof Ille - 28. Vladimír Pešl, 29. Vojtěch Burian, 30. Vladimír Pešl, 39. Vladimír Pešl, 44. Vladimír Pešl; rozhodčí: Kamil Vraspír - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Tetiva ? - Ladislav Sippl ?; po třetinách: 4:0, 0:3, 0:2;
45:00
43:52
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vladimír Pešl, asistoval Michal Gabauer (4:5).
38:40
30:00
30:00
29:13
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vladimír Pešl, asistoval Vítek Robl (4:3).
28:47
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vojtěch Burian, asistoval Václav Havelka (4:2).
27:56
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vladimír Pešl, asistoval Ladislav Sippl (4:1).
25:53
Timeout TJ Šumavan Vimperk
15:00
15:00
14:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Šmíd (4:0).
12:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille bez asistence (3:0).
04:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Florek (2:0).
04:19
Vyloučen hráč Vítek Robl družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za blokování hokejky.
03:09
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jiří Holický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Šumavan Vimperk:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Lukáš Fencl, Kryštof Ille, Jakub Florek, Jakub Šmíd, Roman Aster