4:4
0:4
- : -

Fbc Falcons Šternberk B - Orel Jednota Troubelice 5:9
10. Pavel Dokoupil, 13. Pavel Dokoupil, 14. Ondřej Mojzík, 22. Pavel Dokoupil, 23. Pavel Dokoupil - 12. Ondřej Kukula, 13. Radomír Pešek, 16. Ondřej Kukula, 20. Jiří Seyfried, 22. Jiří Kasal, 28. Jiří Seyfried, 30. Jiří Seyfried, 32. Ondřej Kukula, 33. Jiří Kasal; rozhodčí: Aleš Horváth - Tomáš Hruška; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Hradil ? - Radek Šiška ?; po třetinách: 1:1, 4:4, 0:4;
36:00
32:12
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Milan Vojáček (5:9).
31:00
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Marek Rotrekl (5:8).
29:15
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Marek Rotrekl (5:7).
27:25
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Tomáš Krček (5:6).
24:00
24:00
22:06
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Pavel Dokoupil, asistoval Radomír Vodák (5:5).
21:39
21:39
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Pavel Dokoupil, asistoval Miroslav Čech (4:4).
19:15
15:44
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Milan Vojáček (3:3).
15:07
Vyloučen hráč Miroslav Bielčík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání.
13:00
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ondřej Mojzík, asistoval Ondřej Urban (3:2).
12:15
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Radomír Pešek, asistoval Petr Dorušák (2:2).
12:10
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Pavel Dokoupil bez asistence (2:1).
12:00
12:00
11:26
09:25
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Pavel Dokoupil, asistoval Radek Kaman (1:0).
08:15
Vyloučen hráč Jiří Kasal družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
07:18
Vyloučen hráč Pavel Dokoupil družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za hra vysokou nohou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Horváth a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Radomír Pešek, Lukáš Doubrava, Tomáš Krček, Jiří Seyfried, Marek Rotrekl