2:1
1:1
- : -

FbK TJ Svitavy - KM automatik FBK Jičín 7:4
2. Veronika Strýčková, 4. Zuzana Tranová, 13. Zuzana Tranová, 15. Klára Konečná, 18. Iva Čečotková, 21. Tereza Jirčíková, 43. Tereza Nováková - 1. Natálie Kuželová, 5. Magda Fejfarová, 28. Magda Fejfarová, 43. Natálie Kuželová; rozhodčí: Tomáš Knejp - Filip Neumann; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 20 - Petra Paličková 22; po třetinách: 4:2, 2:1, 1:1;
45:00
42:49
Vlastní branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tereza Nováková (7:4).
42:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová bez asistence (6:4).
41:12
Svitavy hrají v plném počtu.
39:12
Timeout KM automatik FBK Jičín
39:12
Vyloučen hráč Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:54
Jičín se z trefování tyček přesunul na trefování prvních hráček.
36:39
Žádné góly, pořád jen tyčky.
35:07
Jičín má právě štěstí / neštěstí, za třetinu stihly trefit každou tyčku branky.
34:19
Brankářka Jičína má za sebou dost náročnou minutu.
33:18
Svitavy drží míček ve své moci po většinu času, góly však v nedohlednu.
31:04
Hra je chaotická od prvních vteřin poslední třetiny.
28:20
Svitavy i přes svůj náskok začínají dost panikařit a jsou velmi nejisté na hokejce.
27:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová bez asistence (6:3).
27:10
Svitavy začaly riskovat, Jičín toho využil pro svůj prospěch.
25:06
Jičín právě trefil tyčku.
23:37
Vyloučen hráč Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vražení zády.
22:11
Jičín prověřuje pozornost Králíčkové, ta je ovšem ve střehu.
20:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tereza Jirčíková, asistoval Klára Konečná (6:2).
18:14
Králíčková zachránila situaci rychlým přesunem. Svitavy se dostávají do útoku.
17:07
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Iva Čečotková, asistoval Tereza Jirčíková (5:2).
17:07
Stačily dvě vteřiny k využití přesilové hry.
17:05
Vyloučen hráč Sabina Molíková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
15:30
Svitavy vstupují do začátku druhé třetiny o dost aktivněji, brankářka Jičína měla napilno.
15:00
15:00
Počet střel po první třetině : 7 - 7
15:00
14:54
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Klára Konečná, asistoval Kateřina Daňková (4:2).
14:49
Vyloučen hráč Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
13:30
Obě dnešní přesilové hry byly aktivní z obou stran, jak útočné, tak obranné.
12:50
Vyloučen hráč Tereza Nováková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
12:06
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Zuzana Tranová, asistoval Denisa Halvová (3:2).
11:03
Obranné duo Bryšková a Niklová právě ustálo 3 na 2 a založily útok.
08:46
Nezbedný míček utíká Přikrylové z hokejky kam chce on nikoliv ona.
07:09
Niklová se pokusila o uvolnění se do útočného pásma, bohužel na polovině hřiště jí cestu zatarasila hráčka Jičína.
06:22
Jičín prozatím vede na počet střel, 2:4
05:20
Zuzka právě zachránila situaci v obranném pásmu Svitav.
04:43
04:43
Jičín využil přesilové hry.
04:00
Vyloučen hráč Iva Čečotková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
03:19
Svitavy trestají chyby Jičína v obranném pásmu.
03:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Zuzana Tranová bez asistence (2:1).
01:30
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Veronika Strýčková, asistoval Magdalena Přikrylová (1:1).
00:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Magda Fejfarová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Petra Paličková; hráči v poli: Nikola Ziegelheimová, Sára Čelišová, Adéla Kmošková, Magda Fejfarová, Natálie Kuželová
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Barbora Králíčková; hráči v poli: Tereza Jirčíková, Klára Konečná, Denisa Halvová, Iva Čečotková, Kateřina Daňková