5:1
4:0
- : -

Orel Jednota Troubelice - FBC Vikýřovice 11:3
3. Marek Rotrekl, 9. Jiří Seyfried, 13. Jiří Kasal, 18. Ondřej Kukula, 21. Jiří Kasal, 21. Marek Rotrekl, 22. Marek Rotrekl, 26. Marek Rotrekl, 27. Milan Vojáček, 29. Jiří Kasal, 29. Jiří Kasal - 2. Michal Mitrofan, 5. Petr Holan, 23. Daniel Šoukal; rozhodčí: Radim Klimecký - Tomáš Hruška; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Radek Šiška ? - Petr Kotráš ?; po třetinách: 2:2, 5:1, 4:0;
36:00
31:52
Vyloučen hráč Petr Dorušák družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za hrubost.
28:40
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Petr Dorušák (11:3).
28:11
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Ondřej Kukula (10:3).
27:39
Vyloučen hráč Marek Rotrekl družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:55
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Milan Vojáček, asistoval Jiří Kasal (9:3).
25:42
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Jiří Seyfried (8:3).
24:00
24:00
22:56
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Daniel Šoukal bez asistence (7:3).
21:57
20:59
Timeout FBC Vikýřovice
20:59
20:08
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Kasal, asistoval Milan Vojáček (5:2).
17:15
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Ondřej Kukula, asistoval Jiří Kasal (4:2).
12:43
12:00
12:00
08:28
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Lukáš Doubrava (2:2).
04:33
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Michal Mitrofan (1:2).
02:57
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Lukáš Doubrava (1:1).
01:34
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Michal Mitrofan, asistoval Jakub Podhorný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Petr Kotráš; hráči v poli: Marek Juna, David Havlena, Petr Holan, Pavel Kašpar, Daniel Šoukal
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Radomír Pešek, Lukáš Doubrava, Tomáš Krček, Jiří Seyfried, Marek Rotrekl