4:2
2:0
- : -

TJ Sokol Vejprnice - Florbal Slavoj Tachov 10:4
2. Luděk Franc, 6. Adam Honka, 12. Václav Čermák, 14. Petr Dvořáček, 17. Petr Dvořáček, 21. Adam Honka, 25. Adam Kysela, 27. Lukáš Kozojed, 40. Václav Čermák, 45. Adam Honka - 8. Daniel Mrkvan, 11. Marek Sedlák, 16. Milan Šindelář, 17. Tomáš Matouš; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Anna Bejčková; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Miroslav Kuf 22 - Michal Jerling 17; po třetinách: 4:2, 4:2, 2:0;
45:00
44:46
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Honka, asistoval Václav Čermák (10:4).
39:25
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Václav Čermák, asistoval Petr Dvořáček (9:4).
30:00
30:00
26:28
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Lukáš Kozojed, asistoval Adam Honka (8:4).
24:50
Vyloučen hráč Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:50
Vyloučen hráč Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:39
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Kysela, asistoval Adam Honka (7:4).
20:26
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Honka bez asistence (6:4).
16:24
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Petr Dvořáček, asistoval Adam Kysela (5:4).
16:10
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Tomáš Matouš, asistoval Pavel Vojtuš (4:4).
15:26
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Milan Šindelář, asistoval Dominik Surják (4:3).
15:00
15:00
13:25
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Petr Dvořáček, asistoval Luděk Franc (4:2).
13:07
Vyloučen hráč Michal Vrba družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:32
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Václav Čermák, asistoval Jakub Štengl (3:2).
10:15
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Daniel Mrkvan (2:2).
07:09
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Daniel Mrkvan, asistoval Marek Sedlák (2:1).
05:14
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Honka, asistoval Lukáš Kozojed (2:0).
01:27
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Luděk Franc, asistoval Adam Honka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Anna Bejčková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slavoj Tachov: brankář: Michal Jerling; hráči v poli: Marek Sedlák, Jakub Vlasák, Jan Flor, Dominik Surják, Rudolf Chrastina