2:0
3:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Vikings Kopřivnice 5:2
15. Alžběta Nykodymová, 22. Lucie Mrůzková, 25. Alžběta Nykodymová, 32. Markéta Svobodová, 35. Alžběta Nykodymová - 10. Adéla Prašivková, 28. Nikola Jančová; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:1 + Lucie Žáčková 5; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michaela Hanzesová ? - Tereza Zajícová ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:1;
36:00
34:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Tereza Nykodymová (5:2).
31:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Markéta Svobodová, asistoval Tereza Nykodymová (4:2).
29:14
Vyloučen hráč Adéla Prašivková družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Nikola Jančová, asistoval Barbora Krestová (3:2).
24:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Alžběta Nykodymová bez asistence (3:1).
24:00
24:00
21:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lucie Mrůzková, asistoval Marie Zavřelová (2:1).
14:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Michaela Schindlerová (1:1).
14:25
Vyloučen hráč Lucie Žáčková družstva FBC Vikings Kopřivnice na 5 minut za hrubost.
12:00
12:00
09:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková, asistoval Barbora Krestová (0:1).
02:01
Vyloučen hráč Tereza Nykodymová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Tereza Zajícová; hráči v poli: Adéla Prašivková, Jana Špirková, Adéla Machová, Michaela Herblichová, Lucie Žáčková