4:1
1:5
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Strakonice P.A. 7:10
14. Jan Bína, 20. Šimon Ledvinka, 22. Jan Bína, 23. Jakub Mareš, 32. Vojtěch Jonák, 33. Petr Liška, 51. Petr Liška - 5. Vladimír Lešek, 7. Jakub Kořán, 9. Jakub Kořán, 13. Michael Kolínský, 38. Tomáš Mareš, 43. Karel Šavrda, 49. Tomáš Houska, 54. Lukáš Pluskal, 55. Karel Řezanka, 60. Michael Kolínský; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 27 - Jan Vaníček 20; po třetinách: 2:4, 4:1, 1:5;
60:00
59:03
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský bez asistence (7:10).
58:05
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
56:41
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:53
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Řezanka, asistoval Tomáš Houska (7:9).
53:06
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Jiří Křesák (7:8).
50:51
Na domácích jsou vidět velké známky únavy .
50:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška z trestného střílení (7:7).
48:04
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jiří Křesák (6:7).
44:26
Trenér Kučera pobízí svůj tým ke střele .
43:14
Liškova střela se odráží od hrudníku brankáře .
42:23
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vladimír Lešek (6:6).
40:00
40:00
37:03
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jakub Kořán (6:5).
36:58
Domácí zdatně drží obranu .
32:23
Timeout FbC Strakonice P.A.
32:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Jan Bína (6:4).
31:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Šimon Ledvinka (5:4).
31:31
Hlava bezchybně řeší vzniklou situaci před bránou .
22:24
Dvě branky v tak blízké době ,co se stalo ?
22:07
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Jakub Kocour (4:4).
21:59
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Bína, asistoval Jaromír Čermák (3:4).
20:00
20:00
19:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šimon Ledvinka, asistoval Petr Liška (2:4).
17:54
Domácí nevstřelili gól ani přes značnou výhodu přesilovky .
14:53
Domácí se ocitají v přesilovce .
14:52
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:46
Marešovu střelu jen na poslední chvíli zneškodnil brankář hostů .
13:10
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Bína, asistoval Josef Žáček (1:4).
12:40
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jiří Křesák (0:4).
10:52
Brankář Hlava rychle zneškodnil střelu z poloviny hřiště .
09:57
Hosté trefují tyčku .
09:31
I přes vidinu současného skóre se fanoušci snaží povzbudit domácí ke gólu .
08:18
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Karel Šavrda (0:3).
07:50
Atmosféra v hledišti sílí díky příchodu Rebel Hearts .
06:24
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán bez asistence (0:2).
05:02
Čermákova střela z půlky jen těsně minula bránu .
04:14
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Karel Šavrda (0:1).
03:11
Hostující hráč č.24 střílí ze střelné pozice mimo .
01:55
Rezek nahrává po mantinelu na Pecna ,jeho pokus o střelu se nezdařil .
00:45
Hosté drží míček a čekají na chybu soupeře .
00:01
Úvodní vhazování vyhrál tým domácích .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Houska, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák, Karel Řezanka, Vladimír Lešek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Rezek, Jaromír Čermák, Vojtěch Jonák, Jakub Mareš, Petr Liška