6:1
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBŠ Všestary B 14:2
2. Vojtěch Bureš, 3. Petr Čiháček, 3. Luboš Minář, 10. Petr Dušek, 15. Pavel Suchánek, 16. Pavel Suchánek, 17. Vojtěch Bureš, 18. Vojtěch Bureš, 21. Josef Čejpa, 29. Luboš Minář, 30. Vojtěch Bureš, 31. Josef Čejpa, 32. Josef Čejpa, 42. Zdeněk Dítě - 20. Petr Kopecký, 31. Michael Voltr; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:5; využití: 3:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Mareš 12 - Jaromír Žák 13; po třetinách: 5:0, 6:1, 3:1;
45:00
41:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Zdeněk Dítě, asistoval Vojtěch Bureš (14:2).
39:42
Vyloučen hráč Petr Čiháček družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hra rukou.
33:11
Vyloučen hráč Jaroslav Špicner družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
32:29
Vyloučen hráč Luboš Minář družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za bránění ve hře.
31:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa bez asistence (13:2).
30:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa z trestného střílení (12:2).
30:21
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Michael Voltr, asistoval Jan Volenec (11:2).
30:00
30:00
29:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Petr Čiháček (11:1).
28:55
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Luboš Minář, asistoval Ondřej Malík (10:1).
25:14
Vyloučen hráč Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Vojtěch Bureš (9:1).
19:20
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Petr Kopecký, asistoval Vít Svoboda (8:1).
17:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Petr Dušek (8:0).
16:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Josef Čejpa (7:0).
15:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Pavel Suchánek, asistoval Jaroslav Špicner (6:0).
15:00
15:00
14:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Pavel Suchánek, asistoval Luboš Minář (5:0).
14:09
Vyloučen hráč Jaromír Žák družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
13:40
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Dušek, asistoval Vojtěch Bureš (4:0).
07:36
Vyloučen hráč Jan Stránský družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
02:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Luboš Minář, asistoval Jaroslav Špicner (3:0).
02:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Čiháček, asistoval Vojtěch Bureš (2:0).
01:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Vít Svoboda, Otto Suchomel, Petr Kopecký