3:1
0:0
- : -

FBŠ Všestary B - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 4:5
13. Jan Jonáš, 16. Josef Janeček, 18. Jan Stránský, 20. Jan Jonáš - 1. Václav Hanus, 2. Tomáš Chlumecký, 6. Tomáš Bašarin, 10. Václav Hanus, 25. Jan Brokeš; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:4 + Jan Brokeš OS; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jaromír Žák 17 - Martin Koblížek 17; po třetinách: 1:4, 3:1, 0:0;
45:00
42:33
Vyloučen hráč Petr Kunc družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:14
Vyloučen hráč Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nesportovní chování.
40:14
Vyloučen hráč Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
40:14
Vyloučen hráč Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - osobní trest.
30:00
30:00
29:00
Vyloučen hráč Otto Suchomel družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za blokování hokejky.
24:44
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Brokeš, asistoval Lukáš Houser (4:5).
19:47
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Jonáš, asistoval Jan Volenec (4:4).
17:36
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Jan Volenec (3:4).
15:13
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Josef Janeček bez asistence (2:4).
15:00
15:00
12:20
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Jonáš, asistoval Jan Volenec (1:4).
09:17
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Václav Hanus, asistoval Michal Mikulecký (0:4).
09:02
Vyloučen hráč Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za špatné střídání.
05:24
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Bašarin, asistoval Václav Hanus (0:3).
04:47
Vyloučen hráč Tomáš Chlumecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:40
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Chlumecký, asistoval Filip Šveřepa (0:2).
00:24
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Václav Hanus, asistoval David Talacko (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Jonáš, Josef Janeček, Jan Stránský, Jan Volenec, Michael Voltr