6:0
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod C - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 11:1
4. Zdeněk Dítě, 5. Josef Čejpa, 12. Ondřej Malík, 17. Petr Dušek, 19. Jiří Vlček, 20. Jiří Vlček, 28. Luboš Minář, 30. Josef Čejpa, 30. Luboš Minář, 35. Ondřej Malík, 39. Filip Adler - 45. Tomáš Chlumecký; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2 + Petr Kunc 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Květoslav Hájek 14 - Martin Koblížek 35; po třetinách: 3:0, 6:0, 2:1;
45:00
44:26
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Tomáš Chlumecký, asistoval Lukáš Hůlka (11:1).
42:19
Vyloučen hráč Petr Kunc družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 5 minut za hrubost.
38:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Filip Adler, asistoval Josef Čejpa (11:0).
35:57
Vyloučen hráč Zdeněk Dítě družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hra rukou.
35:41
Vyloučen hráč Vojtěch Říha družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
34:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Ondřej Malík, asistoval Luboš Minář (10:0).
30:00
30:00
29:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Luboš Minář, asistoval Zdeněk Dítě (9:0).
29:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Jiří Vlček (8:0).
27:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Luboš Minář bez asistence (7:0).
21:34
Vyloučen hráč Petr Dušek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jiří Vlček, asistoval Filip Adler (6:0).
18:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Jiří Vlček, asistoval Josef Čejpa (5:0).
16:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Dušek bez asistence (4:0).
15:00
15:00
11:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Ondřej Malík, asistoval Petr Dušek (3:0).
05:29
Vyloučen hráč Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
04:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Petr Ságner (2:0).
03:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Zdeněk Dítě, asistoval Ondřej Malík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod C: brankář: Květoslav Hájek; hráči v poli: Stanislav Donaj, Jiří Vlček, Filip Adler, Petr Ságner, Josef Čejpa